Домашній матч проти Галатасарая Артем Кравець розпочав на лаві запасних. І вийшов на поле лише у другому таймі – на 58-й хвилині.

Варте уваги Яремчук став найдорожчим українцем в чемпіонаті Бельгії: на скільки зросла його ціна

Та часу до кінця матчу форварду вистарчило, щоб відзначитися. На другій компенсованій хвилині він прийняв передачу у штрафному майданчику та вдало пробив повз голкіпера у кут воріт, встановивши рахунок 4:2 на користь Коньяспору.

За дві хвилини Галатасараю вдалося скоротити відставання, але забити рятівний гол уже ні.

Відзначимо, що цей другий матч поспіль у 2021 році, в якому забиває Кравець. До цього нападник відзначився у воротах Хатайспору, але його команда програла.

Загалом після переходу з Динамо в Коньяспор Кравець забив 7 голів в 11 матчах чемпіонату Туреччини. У першому ж матчі після трансферу він оформив дубль у ворота Бешикташа.