Вперше за свою історію лондонський футбольний клуб Арсенал зіграє на своїй домашній арені у повністю білій формі. Клуб долучився до соціальної акції.

Дивіться також Причина не в ігровій формі, – Артета пояснив відсутність Зінченка в заявці на матч із Фулхемом

Арсенал вперше зіграє повністю у білій формі

Це станеться в рамках кампанії No More Red (Більше ніякого червоного), яка має на меті привернути увагу до зростаючої проблеми насильства та злочинів з використанням холодної зброї серед молоді.

У клубі зазначають, що з червня 2022 по червень 2023 року в Лондоні було зафіксовано понад 13 500 таких злочинів, що на 21% більше, ніж у попередні 12 місяців.

Раніше Арсенал вже виходив на поле в формі без червоного кольору у 2022 та 2023 роках. Однак це буде перший раз, коли вони використають повністю білу форму в домашньому матчі.

Що відомо про відсутність Зінченка

  • Мікель Артета, головний тренер лондонського Арсенала, 1 січня розповів про стан Олександра Зінченка, українського півзахисника клубу, який відчував дискомфорт у литковому м'язі.
  • Артета зазначив, що поки невідомо точний стан травми Зінченка. За його словами, після медичного обстеження стане відомо, коли гравець зможе повернутися на поле.
  • Нагадаємо, що Зінченко не брав участі у матчі АПЛ проти Фулхема, де що відбувся 31 грудня. Тоді Арсенал програв з рахунком 1:2.