Здавалось, що гра на "Емірейтс" закінчиться нульовою мировою, а команди поділять між собою бали. Але не сталось, як гадалось. На 86-й хвилині Мартінеллі вивів "канонірів" уперед та змусив місцеву публіку шаленіти, пише 24 Канал.

Детальніше про гру Перша перемога Артети над Гвардіолою: Арсенал із Зінченком здолав Манчестер Сіті – відеоогляд

Подякували Зінченку

Фінальний свисток зафіксував мінімальну перемогу Арсенала над Манчестер Сіті 1:0. Мікель Артета вперше переграв Пепа Гвардіолу в АПЛ.

Олександр Зінченко, який вийшов у стартовому складі господарів, відіграв 75 хвилин. Замість нього на полі з'явився Такехіро Томіясу. Для українця ця гра була дещо більша, аніж просто футбольний матч. Зінченко зустрівся з колишньою командою, а ексодноклубники тепло прийняли Олександра.

Після поєдинку вже традиційно Зінченко майже останнім пішов із футбольного поля. Олександр подякував трибунам за підтримку, які у відповідь заспівали пісню про футболіста. Українець показав трибунам складене із пальців сердечко.

Фани Арсенала заспівали про Зінченка: дивіться відео

Для Зінченка цей поєдинок став вже 10-м у футболці Арсенала та загалом 43-м за "канонірів".

Арсенал завдяки цій перемозі зумів випередити МанСіті у турнірній таблиці, набравши вже 20 балів. Стільки ж у лідера сезону Тоттенхема. Команда Гвардіоли йде третьою, маючи у своєму активі 18 очок.