Збірна України з футболу починає свій шлях у відборі на Євро-2024. У першому матчі "синьо-жовті" протистоятимуть на виїзді чинному віцечемпіону Європи збірній Англії.

Слідкуйте з нами Англія – Україна: онлайн-трансляція матчу відбору на Євро-2024

Напередодні матчу Руслан Ротань визначився з основою. Місце травмованого Георгія Бущана у воротах зайняв кіпер Шахтаря Анатолій Трубін. У парі із Миколою Матвієнком в центрі оборони вийде захисник Дніпра-1 Олександр Сваток.

Також з перших хвилин на полі з'являться Олександр Зінченко, Руслан Маліновський, Михайло Мудрик та Георгій Судаков. А ось Віктор Циганков почне поєдинок з лави запасних, на вістрі зіграє Роман Яремчук.

Також оголосив свій склад і Гарет Саутгейт. З перших хвилин за збірну Англії зіграють усі її провідні футболісти, які були доступні на гру. Натомість дискваліфікованого Люка Шоу на лівому фланзі оборони замінить Бен Чілвелл з Челсі.

Поєдинок почнеться у Лондоні на стадіоні "Вемблі" о 19:00 за київським часом. Пряма трансляція матчу Англія – Україна буде доступна на онлайн-сервісі Megogo, а також на "Суспільному".

Варто знати Найдорожчий склад в світі з прагматичним тренером: чого Україні чекати від збірної Англії

Відзначимо, що Англія є явним фаворитом у матчі з Україною. Коефіціент на перемогу "трьох левів" становить 1,28, тоді як на нашу команду можна поставити за 12,50. Нічия оцінюється у 5,90.