У неділю, 30 червня, на Євро-2024 відбудуться ще два матчі в рамках 1/8 фіналу. Першою зустріччю дня стане битва у Гельзенкірхені, де Англія зустрінеться зі Словаччиною, пише 24 Канал.

До теми Чемпіонат Європи з футболу 2024: календар і результати матчів

Англія не вражає

Команда Гарет Саутгейта отримала чималу порцію критики за виступи на груповій стадії. Англія хоч і виграла квартет, але здобула лише п'ять очок та забила всього два голи.

Можливо, тренер береже сили підопічних на плей-оф, але до прагматичного стилю гри Саутгейта при шикарному підборі гравців вже давно питання. Можливо, серйозний опір "трьом левам" зможуть запропонувати словаки.

Підопічні Франческо Кальцони опинились третіми у групі з Румунією, Бельгією та Україною. Хоч словаки і програли команді Сергія Реброва, вони змогли пройти з третього місця завдяки кращій різниці голів.

При цьому команда вже дивувала на цьому Євро, обігравши у першому турі грізну Бельгію. На щастя для словаків, вони підходять до матчу 1/8 фіналу без втрат. Англія ж не зможе розраховувати лише на Шоу, до відсутності якого звикли.

Де дивитися матч

Дивитися онлайн матч Англія – Словаччина користувачі інтернету зможуть на ОТТ-платформі Megogo. Початок зустрічі – о 19:00 за київським часом. За півтори години до гри транслятор розпочне передматчеву студію з експертами.

Сайт 24 Каналу проведе текстову онлайн-трансляцію матчу Англія – Словаччина. Тут також будуть опубліковані всі голи зустрічі, а також повний відеоогляд гри після закінчення.

АНГЛІЯ – СЛОВАЧЧИНА 2:1

Голи: Беллінгем, 90+5, Кейн, 91 – Шранц, 25.

Англія: Пікфорд – Вокер, Стоунз, Гуехі, Тріпп'єр – Райс, Мейну – Фоден, Беллінгем, Сака – Кейн.

Словаччина: Дубравка – Пекарік, Вавро, Шкріньяр, Ганцко – Лоботка, Куцка, Дуда – Шранц, Стрелец, Гараслін.

Відеоогляд матчу

Статистика матчу

Кінець матчу

Фінальний свисток! Англія на нервах таки дотисла Словаччину та вийшла у чвертьфінал. Там підопічні Гарета Саутгейта протистоятимуть Швейцарії. Словакам же варто поаплодувати за неймовірний характер!

120 хвилина

Удар Тоуні здаля, вище воріт.

120 хвилина

Шанс у Ганцко! Після подачі захисник пробив головою поруч зі стійкою.

119 хвилина

Боженик знайшов момент для удару, але спрямував м'яч поруч зі стійкою.

117 хвилина

Захист Англії вибив м'яч після подачі Бенеша з кутового.

115 хвилина

Дьомбер не стримав емоції та отримав жовту картку.

113 хвилина

Серія навісів від хавбеків Словаччини ні до чого не призвели.

110 хвилина

У словаків Тупта вийшов замість Пекаріка.

108 хвилина

Вавро отримав попередження за грубий фол.

106 хвилина

Дві заміни від Саутгейта. Конса та Галлахер вийшли замість Беллінгема та Кейна.

Початок другого екстратайму

Гра поновлена.

Кінець першого екстратайму

Перерва.

105+1 хвилина

Пекарік непогано пробивав після прострілу. Але вище воріт.

105 хвилина

Суддя додав одну хвилину.

104 хвилина

Палмер робив простріл, але захист словаків відіграв успішно.

102 хвилина

Пекарік побіг в атаку, але заліз у офсайд.

99 хвилина

Ганцко навішував з флангу. Пікфорд перший на м'ячі.

95 хвилина

Гра перейшла у грубу боротьбу в центрі поля.

91 хвилина

ГОООООЛ. Англія вже попереду! Тоуні головою скинув на Кейна і той теж головою добив м'яч у ворота Дубравки. 2:1

Відео голу:

Початок першого екстратайму

Статистика основного часу

Кінець другого тайму

Основний час завершено. Англія врятувала нічию та перевела зустріч у екстратайми. На нас чекає ще як мінімум півгодини гри у Гельзенкірхені.

90+5 хвилина

ГОООООООЛ!!! Яка же краса від Беллінгема! Після викидання з аута та скидки Гуехі Джуд примудрився пробити через себе та вразити ворота Пікфорда. Рахунок 1:1.

Відео голу:

90+4 хвилина

Тоуні вийшов замість Фодена.

90+3 хвилина

У словаків Дьомбер змінює Шранца.

90+2 хвилина

Дубравка вибиває м'яч після подачі Езе з кутового.

90 хвилина

Рефері додає аж шість хвилин.

89 хвилина

Фоден сьогодні діє занадто передбачувано. Черговий простріл в нікуди.

88 хвилина

Боженик спробував пробити здаля. Пікфорд спокійно забрав м'яч.

86 хвилина

Знову неточний навіс від Фодена.

84 хвилина

Езе замінив Мейну.

82 хвилина

Дві заміни у словаків. Куцка та Дуда поступаються місцем на полі Беро та Бенешу.

81 хвилина

Стійка! Райс з дальньої відстані влучив у каркас воріт.

79 хвилина

Момент у Кейна! Гаррі відгукнувся на подачу зі стандарту та головою пробив поруч із воротами.

78 хвилина

Жовта картка Пекаріку за фол на фланзі

77 хвилина

Словаки впевнено відбиваються від потуг англійської команди.

74 хвилина

Тепер захисники Словаччини зняли м'яч після подачі Беллінгема.

70 хвилина

Невдалий навіс від Фодена.

67 хвилина

У Англії Палмер вийшов замість Тріпп'єра.

64 хвилина

Суддя відверто пошкодував Куцку за прямий удар в коліно Райсу. Юрай був на жовтій картці.

62 хвилина

Дві заміни у Словаччини. Суслов та Боженик виходять на поле замість Гарасліна та Стрелеца.

61 хвилина

Фоден б'є у стінку зі стандарту.

57 хвилина

Беллінгем замикав навіс із флангу. Удар вийшов занадто слабким.

55 хвилина

Який шанс у Шранца! Вінгеру подарували м'яч в центрі поля і той дальнім ударом ледь не спіймав Пікфорда на виході. Трохи не влучив у ствір.

52 хвилина

Кейн був на ударній позиції, але його удар заблокував захисник.

49 хвилина

Англія змогла забити після прострілу Тріпп'єра та замикання Фодена. Але все ж Філ трохи заліз у офсайд, що засвідчив VAR.

Початок другого тайму

Команди на полі. Продовжуємо.

Статистика першого тайму

Кінець першого тайму

Перерва у матчі. Словаччина виглядає впевнено та веде у рахунку. Англія на межі провалу.

45+2 хвилина

Дубравка випередив Кейна після подачі Фодена зі стандарту.

45 хвилина

Суддя додав три хвилини.

42 хвилина

Фоден спробував запустити у забігання Тріпп'єра, але Кіран не встиг до м'яча.

39 хвилина

Дубравка парирує удар Райса головою.

35 хвилина

Беллінгем на дриблінгу пройшов двох, але Пекарік встиг заблокувати удар Джуда з гострого кута.

33 хвилина

Невдалий навіс від Сака.

29 хвилина

Англія поки не біжить активно вперед та зосереджується на контролі м'яча.

25 хвилина

ГОООООЛ. Словаччина виходить вперед! Стрелец зачепився за м'яч біля чужого майданчика, віддав на хід Шранцу. Вінгер впритул розстріляв ворота Пікфорда. 0:1

Відео голу:

24 хвилина

Тепер Кейн зміг замкнути подачу від Тріпп'єра. Поруч зі стійкою.

22 хвилина

Невдалий навіс Фодена на Кейна.

18 хвилина

Беллінгем скосив Гарасліна та отримав жовту картку. Вже третє попередження для Англії за півтайму.

17 хвилина

Англія забрала м'яч під свій контроль та заспокоїла гру.

14 хвилина

Куцка зірвав контратаку Англії та отримав попередження.

12 хвилина

Супершанс у Словаччини! Гараслін пошив Вокера у дурні та втік сам на сам із Пікфордом. В останній момент Гуехі встиг кинутися під удар.

10 хвилина

Тріпп'єра вивели на дуже вдалу позицію для удару, але м'яч у підсумку полетів на трибуни.

7 хвилина

Мейну наступив на ногу Дуді та отримав попередження.

5 хвилина

Шанс у Ганцко! Захисник пробивав із гострого кута, але трохи не влучив у дальній кут.

4 хвилина

Стрелец обікрав англійців та намагався втекти на "побачення" із Пікфордом. Форварда збив Марк Гуехі та отримав жовту картку. Наступну гру захисник Крістал Пелас пропустить.

Початок матчу

Словаччина розвела м'яч з центру поля. Гра стартувала!

Команди вже на полі.

18:52, 30 червня

Історія зустрічей

Англія та Словаччина провели шість очних матчів за всю історію. П'ять з них виграли "три леви", ще у одному була зафіксована нічия. До слова, сталась вона як раз на Євро. У 2016 році Англія та Словаччина розписали нульову нічию у групі.

19-річний Кобі Мейну зіграє з перших хвилин.