Саутгейт мріє про трофей: онлайн-трансляція матчу Англія – Швейцарія на Євро-2024

6 липня 2024, 21:30

Збірні Англії та Швейцарії зіграють на чемпіонаті Європи 6 липня 2024. Трансляцію гри у Дюссельдорфі можна дивитися онлайн на сайті 24 Каналу.

У суботу, 6 липня, на Євро-2024 відбудуться два матчі 1/4 фіналу. Першими на поле у Дюссельдорфі вийдуть збірні Англії та Швейцарії, пише 24 Канал.

До теми Чемпіонат Європи з футболу 2024: календар і результати матчів

Потужна хода швейцарців

Попри непогані результати Англія вкрай не вражає грою на Євро-2024. Команда Саутгейта набрала всього 5 очок у групі та ледь не вилетіла на першій же стадії плей-оф.

У грі зі словаками ситуацію врятував супергол Беллінгема у компенсований час та удар головою від Кейна в екстратаймі. Наступний суперник англійців обіцяє стати більш складним.

Швейцарія залишила позаду себе Угорщину та Шотландію в групі та ледь не перемогла німців, пропустивши лише під завісу гри. Особливо яскраво "нейтрали" відіграли в 1/8 фіналу проти чинних чемпіонів Європи Італії (2:0).

До зустрічі з Англією швейцарці підходять без кадрових втрат, тоді як у суперника ж є проблема в захисті. Шоу досі не готовий, а основний центрбек Гуехі дискваліфікований через перебір карток.

Де дивитися матч

Дивитися онлайн матч Англія – Швейцарія користувачі інтернету зможуть на ОТТ-платформі Megogo. Початок зустрічі – о 19:00 за київським часом. За півтори години до гри транслятор розпочне передматчеву студію з експертами.

Також зустріч наживо можна буде побачити на регіональних каналах Суспільного. Сайт 24 Каналу проведе текстову онлайн-трансляцію матчу Англія – Швейцарія. Тут також будуть опубліковані всі голи зустрічі, а також повний відеоогляд гри після закінчення.

АНГЛІЯ – ШВЕЙЦАРІЯ 1:1

Голи: Сака, 80 – Емболо, 75.

АНГЛІЯ: Пікфорд – Вокер, Стоунз, Конса, Тріпп'єр – Райс, Мейну – Фоден, Беллінгем, Сака – Кейн.

ШВЕЙЦАРІЯ: Зоммер – Шер, Аканджі, Родрігес – Рідер, Фройлер, Джака, Ебішер – Емболо, Варгас – Ндоє.

Англія проходить у півфінал Євро-2024!!!!

Александер-Арнольд забиває!!!!

Амдуні легко по центру переграє Пікфорда. Швейцарія у грі – 4:3.

Тоні реалізовує четвертий 11-метровий від англійців – 4:2.

Шакірі не зміг забити із гри, але забив із 11 метрів. Відставання швейцарців скорочується – 3:2.

Сака впевнено розводить м'яч та Зоммера по різних кутах воріт – 3:1.

Шер нарешті розмочує нуль у графі реалізованих пенальті Швейцарії 2:1.

Беллінгем робить перевагу "трьох левів" вже до 2:0.

Пікфорд потягнув пенальті від Аканджі! Поганий удар від швейцарця.

Палмер розпочав серію 11-метрових. Одноклубник Мудрика виводить Англію уперед 1:0.

На команди чекає серія пенальті!

120 хвилина

Орсато компенсував 1 хвилину.

119 хвилина

Пікфорд парирував удар Амдуні.

117 хвилина

ПОПЕРЕЧИНА!!! Каркас воріт рятує Англію від пропущеного голу. Не пощастило Шакірі.

111 хвилина

А Англія продовжить без Кейна. Замість форварда Баварії вийшов Тоні.

110 хвилина

Шакірі замінив Емболо.

108 хвилина

Езе випередив суперника, який готовий був замкнути подачу від Цубера.

Початок другого екстратайму

Друга половина додаткового часу стартувала.

Перерва

Перший екстратайм завершений.

103 хвилина

Прохід Цубера був без проблем зупинений англійськими захисниками.

101 хвилина

Два удари від Беллінгема. Спочатку його постріл був заблокований, а після цього м'яч прилетів до рук Зоммера.

98 хвилина

Заміна від Якіна. Ндоє поступається місцем на полі Закарії.

96 хвилина

Крутий дальній постріл від Райса. Зоммер врятував Швейцарію.

93 хвилина

Невдала подача від Шера, м'яч зірвався у захисника з ноги.

Початок екстратайму

Додатковий час стартував!

Статистика основного часу

Кінець основного часу

Другий тайм завершено. Рахунок 1:1, а значить нам знадобляться як мінімум екстратайми, щоб визначити володаря путівки у півфінал.

90 хвилина

Суддя компенсував три хвилини.

88 хвилина

Неточний удар Езе з гострого кута.

86 хвилина

Засильна подача від Сака.

84 хвилина

Відмер зірвав прохід суперника та отримав жовту картку.

81 хвилина

Палмер вийшов замість Конси.

80 хвилина

ГОООООЛ!!! Англія швидко зрівнює рахунок. Сака вдався точний удар у дальній нижній кут з-за меж карного майданчика.

77 хвилина

Дві заміни від Англії. Беллінгем, Мейну та Тріпп'єр пішли відпочивати, замість них вийшли Шоу та Езе.

75 хвилина

ГОООООЛ!!! Швейцарія несподівано відкриває рахунок. Ндоє виконав простріл і м'яч рикошетом від захисника опинився у Емболо. Той впритул вразив порожній кут воріт. 0:1

71 хвилина

Прорив Фодена був зупинений захистом суперника.

68 хвилина

Кейн відмахнувся від Аканджі та отримав попередження.

66 хвилина

Фоден навісив на удар Беллінгему, але той не зміг зупинити м'яч.

64 хвилина

Дві заміни від Швейцарії. Цубер та Відмер зайшли замість Рідера та Варгаса.

60 хвилина

Захист Англії впевнено впорався із подачею Рідера з кутового.

57 хвилина

Родрігес небезпечно навісив на Емболо, але Конса завадив супернику пробити.

56 хвилина

Знову почалась гра в центрі поля без моментів.

52 хвилина

Перший удар в площину воріт, але абсолютно не гострий. Емболо слабо пробив прямо у Пікфорда.

49 хвилина

Невдала подача від Сака на Кейна.

Початок другого тайму

Команди знову на полі. Гра поновлена.

Статистика першого тайму

Кінець першого тайму

Перерва. Суддя не додав ані хвилини. Поки гра без голів та з невеликою перевагою Англії.

44 хвилина

Сака протиснувся з флангу у майданчик та скинув під удар Мейну. Його постріл заблокував Джака.

43 хвилина

Англія контролює м'яч, але загострення від фаворита матчу мало.

41 хвилина

Захист Швейцарії підчистив після непоганого кросу від Фодена.

37 хвилина

Чергове невдале закидання від Тріпп'єра.

33 хвилина

Шер грубо зірвав прорив Беллінгема та отримав жовту картку.

31 хвилина

Невдала подача Тріпп'єра з кутового.

27 хвилина

Англія володіє м'ячем та намагається дістатися воріт Зоммера.

25 хвилина

Конса заблокував непоганий постріл від Емболо.

22 хвилина

Невдалий удар головою Кейна після подачі з кутового.

18 хвилина

Мейну спробував піти у дриблінг, але його корпусом зупинив Аканджі.

16 хвилина

Мейну потужно пробив після скидки Кейна, але влучив у захисника.

13 хвилина

Беллінгем ледь не вивів Тріпп'єра сам на сам із Зоммером, але на шляху м'яча встиг опинитися Шер.

10 хвилина

Класні дві подачі від Варгаса та Фройлера поспіль, але захист Англії відбився.

8 хвилина

Непоганий пас від Вокера на Сака, але форвард Арсеналу в офсайді.

6 хвилина

Ебішер розрізаючим пасом знайшов Фройлера у чужому майданчику. Втім Ремо неточно відпасував п'ятою під удар партнеру.

4 хвилина

Команди почергово контролюють м'яч в центрі поля.

Початок матчу

Гра у Дюссельдорфі стартувала. Поїхали!

Команди вже на полі!

Історія зустрічей

Англія та Швейцарія відіграли 31 очний матч в історії. Відчутна перевага на боці "трьох левів":

• 22 перемоги Англії
  • 6 нічиїх
  • 3 перемоги Швейцарії

Різниця м'ячів – 82:23. На крупних турнірах команди провели три гри одна проти одної:

• ЧС-1954. Англія – Швейцарія 2:0
  • Євро-1996. Англія – Швейцарія 1:1
  • Євро-2004. Англія – Швейцарія 3:0