Андрій Ярмоленко не проти свого повернення в київське Динамо. Проте доля українця в руках його поточної команди.

Варте уваги "Важке рішення": фіналіст Ліги Європи пролив світло на своє майбутнє у Динамо

Режим очікування

Український спортивний журналіст Віктор Вацко розповів, що він поспілкувався з Андрієм щодо його футбольного майбутнього: "Щоб нічого не вигадувати про повернення Ярмоленка в Динамо, я набрав Андрія, і ми поговорили на цю тему". Журналіст зазначив, що в капітана зібрної України наразі ситуація досить проста, проте все залежить від Аль-Айна.

Минулого року Ярмоленко підписав контракт з еміратським колективом за схемою 1 плюс 1. Та от чи набере чинності той додатковий рік вирішуватиме саме керівництво Аль-Айна. Український вінгер у свою чергу чекає червня, оскільки тоді клуб має йому повідомити про своє рішення. Відповідно на даний момент Ярмоленко нічого не може планувати стосовно свого майбутнього. Зараз все в руках Аль-Айна.

Щодо повернення Ярмоленка в український чемпіонат, то Андрій не виключає такий розвиток подій. Якщо його камбек в Українську Прем'єр-лігу відбудеться, то Ярмоленко готовий буде одягнути футболку тільки київського Динамо.

Ярмоленко в Аль-Айні

  • Український вінгер влітку 2022-го року перебрався задарма з Вест Хема до Аль-Айна. Андрія сватали у такі клуби як Фулхем, проте Ярмоленко в бажанні великої кількості ігрової практики вирішив перебратися саме під опікунство Сергія Реброва.
  • Український вінгер провів за Аль-Айн 23 матчі (деяких час був травмований), в яких Андрій зміг забити 11 голів та віддати 6 асистів.
  • Ярмоленко з "легендами" став срібним призером ОАЕ, забивши у заключному турі чемпіонату дубль. Також українець має нагоду стати володарем Кубка ліги країни.
  • Наразі Transfermarkt оцінює Ярмоленка в 2,5 мільйонів євро.