У ЗМІ з'явилася інформація, що Шевченко-молодший подав документи на отримання українського громадянства. Ба більше, його вже включили у резервний список кандидатів до збірної U-19.

Читайте також "Нестримний у всіх аспектах": син Шевченка близький до підвищення після серії успішних матчів

Шевченко: Син мріє грати тільки за збірну України

Новообраний президент УАФ Андрій Шевченко розповів, яким чином його син опинився на олівці тренерів збірної.

"Скаут збірної України був у Англії, дивився гру Крістіана. Після цього він сказав мені, що розглядає сина, як кандидата у збірну. Зараз триває процедура оформлення необхідних документів для отримання громадянства", – повідомив Шевченко-старший.

Також Андрій Миколайович поставив крапку у питанні, за яку з чотирьох збірних його син буде виступати.

Син мріє грати тільки за збірну України! Звичайно, якщо відповідатиме її рівню,
– сказав Шевченко.

Колишній головний тренер збірної України оцінив сильні якості свого сина.

"Можу сказати, що у нього є гарні задатки. Він працьовитий. Якщо вирішив прийняти українське громадянство і боротися за місце у збірній України – для мене це гарний сигнал. Отже, у нього є характер, є мета – і він докладає необхідних зусиль, щоб її досягти. Зараз Крістіан відчуває шалений тиск через своє прізвище. Але тільки від нього залежатиме, як він буде працювати й розвиватися", – підсумував Шевченко.

Шевченко-молодший крокує на футбольний олімп

  • Крістіан Шевченко народився 10 листопада 2006 року у Лондоні.
  • Спочатку син легенди навчався в академії Челсі. Проте "пенсіонери" не захотіли підписувати з ним професійний контракт.
  • У березні 2023 року Крістіан опинився в юнацькій команді Вотфорда. Він зміг себе проявити і влітку підписав угоду з "шершнями".
  • Шевченко-молодший демонструє результативну гру за команду U-17.
  • Один з голів Крістіана був номінований на "Найкращий гол січня", а ще один результативний удар вивів "шершнів" до фіналу Кубка ліги професійного розвитку.