24-та ракетка світу вийшла на матч проти американської суперниці Джессіки Пегули у футболці футбольного клубу Спартак Москва. Такий вчинок викликав цілу гору критики та обурення. На що WTA зробила попередження російській тенісистці, аби та наступного разу думала, у чому виходити на корт.

Цікаво Світоліна набрала перше очко у рейтинг WTA, Костюк близька до звання першої ракетки України

Потапова: Я більше не виходитиму на матчі у футболці Спартака

Та відреагувала на таку реакцію WTA та зробила з себе невинну. Начебто Анастасія Потапова навіть не знала, що такий вихід у футболці московського клубу буде порушення встановлених правил. Тенісистка розповіла про це у росЗМІ, повідомляє 24 Канал.

Потапова заявила, що більше такого не повторить перед офіційними зустрічами. Але буде тренуватись у футболці футбольного клубу, яку отримала у подарунок на одному з домашніх матчів Спартака.

Я більше не виходитиму на матчі у футболці Спартака, бо справді в правилах сказано, що цього робити не можна. Але на тренуванні обов’язково вийду, тому що у мене тепер є вибір міксуватиму. Я, на жаль, не знала, що порушувала правила WTA. Я поважаю те місце, де працюю, порушувати правила – це не в моєму стилі,
– заявила Потапова.

Відзначимо, що інша російська тенісистка Варвара Грачова робить усе, аби відмовитись від "вєлікой страни". Вона хоче отримати французький паспорт через те, що вже протягом семи років проживає у цій європейській країні.

А от Свєтлана Кузнєцова "наїхала" на Петру Квітову після того, як чешка підтримала відсторонення росіян від Олімпійських ігор.