Альохін: Війна сплутала всі карти

За словами Альохіна, у Мудрика є "величезне бажання перейти в один із європейських топчемпіонатів". Це пов'язано з тим, що чемпіонат України цього року буде набагато слабшим, ніж попередні.

До теми Срна розповів, чи готовий Шахтар продати Мудрика

Від’їзд легіонерів, проведення матчів не на найкращих полях, багатогодинні переїзди автобусом, звичайно, навряд чи сприяють прогресу гравця. Моя думка, що якби не було війни, то Шахтар – найкращий варіант для продовження кар’єри Михайла. Як то кажуть, війна сплутала всі карти,
– сказав агент футболіста.

Агент Мудрика запевнив, що Шахтар відхилив усі пропозиції.

"Отримавши, на мій погляд, кілька солідних фінансових пропозицій як для клубу, так і для гравця, і з огляду на те, що відбувається в нашій країні, ми з гравцем сподівалися, що Шахтар прийме одну з них. Але зараз Шахтар відхилив усі пропозиції. У клубі хочуть отримати більшу компенсацію.

Приємно, що директор із футболу Шахтаря Даріо Срна високо оцінив Мудрика, поставивши його в один ряд із зірками світового футболу. Приємно й те, що за останні роки Шахтар інвестував великі гроші в талановитих легіонерів, але найзатребуванішим і найдорожчим виявився Михайло Мудрик", – зазначив Альохін.

Також Альохін наголосив, що Мудрик хоче розвиватися, грати на найвищому рівні та захищати кольори національної збірної.

Зараз Михайло Мудрик – гравець Шахтаря, він з повагою ставиться до свого клубу, є великим професіоналом і віддається на 100% як в офіційних матчах, так і на тренуваннях,
– долав представник Михайла.

Позиція "гірників"

  • Нещодавно директор Шахтаря Даріо Срна заявив, що клуб не готовий продавати Мудрика.
  • За словами хорватського фахівця, для нього Мудрик – найкращий футболіст Європи на цій позиції після Мбаппе та Вінісіуса Жуніора.
  • Раніше ЗМІ повідомляли, що Мудрик близький до переходу в Баєр. Також йшлося, що Шахтар хотів максимально вигідно заробити на переході талановитого вихованця, а пропозиція німецького клубу не задовольнила у фінансовому плані "гірників".
  • Не лише Баєр цікавиться Мудриком. Михайло потрапив у шорт-листи Ювентуса, Мілана, Севільї та Брентфорда.