Поєдинок групи "F" між Грузією та Чехією відбудеться на арені "Фолькспаркштадіон" у Гамбурзі. Це буде зустріч двох аутсайдерів квартету, повідомляє 24 Канал.

Невдалий старт збірних на Євро-2024

Ні Грузія, ні Чехія поки що ще не здобули дебютної перемоги та навіть не набрали очок на Євро-2024 у Німеччині. У першому турі грузинська збірна показала солідну боротьбу у грі проти Туреччини та навіть була близька, аби взяти один бал.

Однак за рахунку 2:1 "хрестоносці" кинулись у ва-банк, коли голкіпер Мамардашвілі прибіг у штрафну суперника. Ризик не був виправданий. Туреччина вибігла у контратаку та вже вразила порожні володіння суперника, встановивши остаточний рахунок зустрічі 3:1.

Чехія ж поступилась у напруженому матчі Португалії 1:2. Команда на чолі із Кріштіану Роналду змогла вирвати три очки лише у компенсований до поєдинку час. Переможний гол оформив Консейсау.

Де дивитись матч

В Україні усі поєдинки Євро-2024 з футболу показує платформа MEGOGO. Початок матчу Грузія – Чехія о 16:00 (за київським часом).

Також цей поєдинок можна буде переглянути на місцевих телеканалах Суспільного.

Текстову онлайн-трансляцію зустрічі сайт 24 Каналу проведе прямо у цій новині.

Підсумкова статистика матчу

Фінальний свисток

Рефері фіксує нічию в матчі, в якому шалену перевагу мала Чехія, але наприкінці має радіти нічийному результату.

90+5 хвилина

Фантастичну нагоду втратила збірна Грузії! На контратаці Сакартвело вибігали три в одного захисника, але Саба Лобжанідзе пробив над поперечиною з дуже зручної позиції.

84 хвилина

Пішла серія порушень від команд. Протягом трьох хвилин попередження отримали Томаш Соучек, Гіоргі Гвелесіані й Анзор Меквабішвілі.

77 хвилина

Моймір Хитіл змарнував неймовірний шанс. Він вистрибнув найвище у штрафному майданчику та потужно пробив головою по воротах – м'яч пролетів повз праву штангу.

68 хвилина

Патрік Шик залишив поле через пошкодження. Його замінив Моймір Хитіл.

63 хвилина

Владімір Цоуфал виконав навіс з кутового, але удару Ладіслава Крейчі трішки не вистачило точності – м'яч пролетів повз ліву стійку.

59 хвилина

Гооол! Патрік Шик зрівняв рахунок. Він підхопив м'яч у штрафному майданчику та відправив його у лівий кут від каркасу воріт.

54 хвилина

Томаш Голеш отримав жовту картку.

52 хвилина

Томаш Голеш закинув м'яч Патріку Шику, той прийняв його, але Гіоргі Мамардашвілі вийшов з воріт і впевнено зупинив атаку.

Другий тайм розпочався

Чехи ввели м'яч у гру.

Статистика повністю за чехами після першого тайму

.

Перерва!

Рефері дає сигнал, що попереду команди матимуть 15 хвилин відпочинку.

45+5 хвилина

Патрік Шик перед свистком рефері на відпочинок мав неймовірний момент. Він у штрафному майданчику прийняв передачу та пробив у напрямку лівого нижнього кута воріт, але Мамардашвілі видав фантастичний сейв.

45+4 хвилина

Жорж Мікаутадзе реалізував пенальті, надіславши м'яч під праву стійку воріт.

45+1 хвилина

Грузія мала фантастичний момент після навісу зі штрафного удару, воротар врятував, проте радість чехів була завчасною. Арбітр призначив пенальті після перегляду VAR.

40 хвилина

Другу жовтку картку у складі чехів отримав Лукаш Провод. Агресивно порушив правила півзахисник празької Славії.

37 хвилина

Гурам Кашія порушив правила гри й заслужено отримав жовту картку від рефері. Поки 1:1 за гірчичниками.

34 хвилина

Грузія нанесла перший свій удар у матчі. Отар Какабадзе пробив здалеку, однак його спробу заблокував захисник.

29 хвилина

Адам Гложек мав ще одну нагоду забити. Він пробив з-за меж штрафного майданчика у лівий кут, але голкіпер збірної Грузії був на місці.

23 хвилина

Взяттям воріт після розіграшу аута відзначився Адам Гложек, проте рефері скасував гол після перегляду VAR – була гра рукою.

18 хвилина

Є перша жовта картка у матчі. Владімір Цоуфал отримав від рефері гірчичник.

16 хвилина

Вацлав Черни виконав 2 кутові поспіль, але вони не призвели до гостроти, гра дещо заспокоїлася.

13 хвилина

Лукаш Провод несподівано завдав дальній удар, але м'яч став легкою здобиччю Мамардашвілі.

9 хвилина

Команди обмінялися випадами, після чого чехи нанесли 2 удари, але захисники Грузії їх заблокували. Дуже активний початок від обох збірних.

3 хвилина

Грузини активно понеслися вперед зі старту, але не створили гостроти, після чого чехи нанесли одразу 3 удари у площину по воротах Мамардашвілі, але голкіпер Валенсії якимось дивом врятував.

Матч розпочався

Сигнал про старт зустрічі дав головний арбітр Даніель Зіберт.

Перед стартом поєдинку грузинські фанати проспівали вже класичну пісню про президента Росії