До початку поєдинку фанати суперника вивісили кілька банерів, образливий напис на одному з яких був у сторону українця: "Зозуля був і залишається нацистом", пише unionrayo.es.

Конфлікт продовжується

Конфлікт між Зозулею і вболівальниками "Райо Вальєкано" почався ще з 2017 року, коли український футболіст повинен був перейти в цей клуб на правах оренди з "Бетіса", але проти трансферу виступили фанати, які звинуватили гравця у нацистських поглядах за підтримку української армії.

• 15 грудня 2019 року матч першого кола між "Райо" та "Альбасете" був перерваний після першого тайму через образи Романа фанами господарів.
  • Зокрема, українця називали нацистом. Після цього "Альбасете" відмовився продовжувати гру.
  • Унаслідок скандалу "Райо Вальєкано" покарали закриттям трибун та штрафом. Клуб оскаржив рішення, однак Апеляційний комітет Іспанської федерації футболу залишив покарання у силі.
  • "Райо Вальєкано" звернувся до Спортивного арбітражного суду (CAS).

Єдиний гол вирішив долю поєдинку

Зозуля був активний із перших секунд матчу. Потім перевага була на стороні господарів матчу.

На 61-й хвилині "Райо" організував результативну атаку. М'яч отримав Адвінкула та неймовірним ударом у дальній верхній кут відкрив рахунок.

"Райо Вальєкано" не зупинився та продовжував контролювати ситуацію на полі. Фінальний свисток судді зафіксував мінімальну перемогу "Райо" – 1:0.

Додамо, що переможці матчу набрали 43 очки та піднялися на 7 місце. Команда ж українця залишився на 18 сходинці з 35 пунктами в активі.