Фанати "Райо Вальєкано" називали українця нацистом та вигукували "Roman Zozulia puto nazi", повідомляє ABC.

Читайте також: Скандал з Романом Зозулею: чому фанати називають його нацистом і до чого тут Росія

Арбітр Хосе Лопес двічі призупиняв гру. Під час перерви було оголошено, що матч відновлять, якщо образи у бік українця припиняться.

Проте вболівальники не зважали на це, тож гравці "Альбасете" відмовились виходити на поле.

"Це рішення ухвалене з єдиною метою – захистити цінності наших змагань та спорту, який ми любимо", – наголосили у пресслужбі команди.

Скандал навколо Романа Зозулі: що трапилось?1 лютого 2017 року було оголошено, що Роман Зозуля переходить до "Райо Вальєкано" на правах оренди. Перехід до нового клубу супроводжувався масовими протестами фанатів. Вони звинувачували Романа у зв'язках з ультраправими організаціями в Україні. Як приклад наводили його слова підтримки українській армії у війні на Донбасі.

Самі ж фанати "Райо" належать до ультралівих організацій, частина з них воювала на стороні окупантів на Донбасі. Тож вони використовували проросійські ярлики, називаючи Романа Зозулю "неонацистом". Згодом це "підхопили" й фанати інших іспанських клубів, які є прихильниками лівих поглядів.Відтак перехід гравця у "Райо" було зірвано.

Зважаючи, що трансферне вікно вже було закрито, ФІФА, як виняток, дозволила йому перейти в будь-який інший клуб, який грає за системою "весна-осінь". Влітку 2017 року Роман Зозуля перейшов до "Альбасете", за який виступає і досі.