Зоря – Шахтар 0:3

Голи: Судаков, 5, Бондаренко, 59, Келсі, 84

Зоря та Шахтар провели зустріч в рамках 28-го туру Української Прем'єр-ліги, з якої переможцями вийшли "гірники". Донецький клуб практично оформив собі чемпіонство, пише 24 Канал.

Варте уваги Подарунок долі для Шахтаря та Зорі: Дніпро-1 зазнав неприємної поразки від Ворскли – відео голів

Центральний матч

Обидва колективи ведуть боротьбу за Лігу чемпіонів та тотальний тріумф в чемпіонату України. У "гірників" складний календар заключних матчів (Зоря, Дніпро-1, Ворскла), що забезпечило гарячу кінцівку та непоступливо боротьбу за чемпіонство УПЛ. Однією з ключових зустрічей була між Шахтарем та Зоре, оскільки в разі перемоги над "гірниками" "біло-чорні" могли як ніколи близько підійти до титулу чемпіона.

Та от Шахтар відразу продемонстрував, що клуб не готовий віддавати свій трофей, тому "кроти" відразу кинулися в атаку. "Гірники" влаштували тотальний штурм воріт Зорі на перших хвилинах зустрічі, що і принесло результат. Уже на 5-ій хвилині зустрічі Шахтар повів у рахунку, завдяки голу Георгія Судакова, який потужно пробив у кут з-за меж карного майданчика суперника, 0:1.

"Гірники" продовжували тиснути на опонента, досить легко обігруючи захисників луганського клубу, що призводило до великої кількості ударів по воротах Зорі, та от "біло-чорні" такий тиск витримали. Згодом Зоря і сама почала створювати небезпечні моменти. Десь помилявся Анатолій Трубін, а десь гравці луганського клубу вмикали креатив, та от голами такі атаки не закінчувалися.

Другий тайм розпочався не менш цікаво, аніж перший, оскільки на 49-ій хвилині Ігор Снурніцин отримав червону картку. Захисника Зорі спершу у спину штовхнув футболіст Шахтаря, на що Снурніцин хотів ніби-то ненароком вдарити того по ногах, проте арбітр зафіксував момент ат жорстко покарав футболіста луганців.

Шахтар такою перевагою скористався сповна, адже на 59-ій хвилині "кроти" подвоїли свою перевагу. Артем Бондаренко з-за меж карного майданчика пробив по воротах суперника, та от постріл заблокував футболіст Зорі. В даному моменті можна було споглядати на фарт, який притаманний "гірникам", оскільки м'яч ідеально відскочив до Бондаренка, який з близької дистанції розстріляв голкіпера суперника, 0:2.

Під кінець зустрічі Шахтар поклав болючу крапку в зустрічі. Кевін Келсі, який тільки-но вийшов на заміну зміг тотально розчарувати Зорю, оскільки венесуельський форвард отримав прекрасну передачу від Топалова, яка вивела нападника на пусті ворота, а той своїм моментом скористався, 0:3.

Таким чином, Шахтар залишився на вершині УПЛ (69 очок у активі), відірвавшись за два тури до кінця від Дніпра-1 на 5 балів. На "спортклубівців" та "гірників" ще чекає очна зустріч. А от Зоря опинилася на 3-ій сходинці чемпіонату (31 очко в активі). Луганський колектив уже не має шансів на чемпіонство, проте все ще плекає надії на Лігу чемпіонів.