Зоря – Чорноморець 3:1

Голи: Герреро, 16, Антюх 34, Русин, 80 – Єрмаков, 45

Обидві команди демонструють дуже пристойні результати у весняній частині чемпіонату. Луганці наразі ведуть боротьбу за місце в Лізі чемпіонів, а одесити, відштовхнувшись від дна турнірної таблиці, намагаються наблизитися до єврокубкової зони. Тож футбольних уболівальників очікував безкомпромісний поєдинок, пише 24 Канал.

Варте уваги Верес перервав невдалу серію без перемог, перестрілявши Львів, який котиться у прірву

Тренерська перемога ван Леувена

Роман Григорчук не міг розраховувати у звітному матчі на форварда Даниїла Алефіренка через перебір жовтих карток. Втрата забивного нападника позначилася на атакувальному потенціалі "моряків".

Підопічні Патріка ван Леувена з перших хвилин розпочали тиск на ворота гостей. Вже на 16-й хвилині зустрічі панамець Герреро приймав поздоровлення від партнерів по команді. Форвард скористався пасом Бражка та відправив м'яч повз Непогодова.

Подвоїв рахунок у зустрічі ексгравець Динамо Денис Антюх. Вінгер красивим ударом поцілив у дальній кут воріт Чорноморця.

Здавалося, що на перерву команди підуть за рахунку 2:0, але на останній хвилині першого тайму Єрмаков головою замкнув подачу Бадібанги та повернув інтригу в матчі.

Друга половина зустрічі розпочалася з пресингу "моряків". Проте гравці Зорі залюбки йшли в контратаки, використовуючи вільні зони у захисті одеситів. Могли збільшувати перевагу Зорі Русин та Герреро, які не скористалися чудовими можливостями.

На 80-й хвилині Русин все ж таки досяг свого. Комбінація за участю Антюха та Герреро завершилася пасом на форварда Зорі, який пробив голкіпера "моряків".

До завершення матчу жодній з команд не вдалося змінити рахунок на табло. Тож команда ван Леувена здобула третю поспіль перемогу.

• Завдяки цій перемозі Зоря наздогнала за очками Дніпро-1, але у команди Кучера є гра в запасі.
  • Чорноморець з 23 балами опустився на 12-ту сходинку.