Зоря – Львів 4:0

Голи: Гладкий, 9, 16, Аллах'яр, 13, 39

Дивіться також Динамо розгромило Минай: Кополовець вперше зіграв в УПЛ з 2014 року – відео

Перший момент у матчі на 2 хвилині мали гості. Захисники Зорі забули про Шину на правому фланзі. Нападник львів'ян увійшов у штрафний та покотив м'яч повз дальній кут.

Нокаут за 45 хвилин

Та відкрити рахунок судилося Зорі. Олександр Гладкий приборкав у штрафному передачу з флангу та зумів засмутити голкіпера гостей – 1:0.

Через чотири хвилини на табло вже було 2:0. Хомченовський віддав вертикальний пас у штрафний львів'ян і м'яч транзитом через Гладкого опинився в Аллах'яра. Той виграв боротьбу в захисника та переправив м'яч у сітку.

Не встигла Зоря відсвяткувати другий гол, як забила втретє. Після подачі кутового м'яч потрапив до Гладкого, який стояв буквально за метр від воріт. Говорячи мовою хокею, Гладкий вдало зіграв на п'ятачку.

На 39 хвилині рахунок вже став непристойним. Аллах'яр замкнув навіс Хомченовського з лівого флангу точним ударом головою.

По перерві Зоря продовжила контролювати гру, хоча й давала гостям також грати. Свої моменти у таборі луганців мали Кочергін та Шахаб. Обидва гравці пробили неточно з небезпечних позицій.

Попри відкритий футбол більше голів у матчі не було. Зоря здобула переконливу перемогу з рахунком 4:0!