Рух – Зоря 0:2

Голи: Шахаб, 100, 110

Дивіться також Львів вийшов у чвертьфінал Кубка України попри невдалий удар "паненкою" в серії пенальті: відео

На 10-й хвилині Фрімпонг затяг з ударом, а за дві хвилини удар Гільєрме заблокував захисник. Наприкінці першого тайму Цвек не зміг переграти Бандуру.

Другий тайм уже був за Рухом. Спочатку Білий пробив над поперечиною, а на 69-й хвилині чудово зіграв воротар Зорі Мацапура, який відбив удар Кухарука. На 80-й хвилині Рух провів гарну атаку, але після удару Мисика голкіпер Зорі перевів м'яч у штангу.

У першому екстратаймі Зоря змогла забити м'яч. Шахаб обікрав Кухарука і пробив із лівого флангу у дальній кут. У другому екстратаймі луганська команда забила ще один м'яч. Дубль оформив Шахаб. Таким чином, Зоря здобула перемогу з рахунком 2:0.

Відео голів Шахаба

• Раніше володарями путівок до чвертьфіналу стали чотири клуби: Олександрія, Ворскла, Динамо, Шахтар та ФК Львів. Сьогодні ввечері до них приєднається переможець пари Металіст — Колос (19:30).