Зоря – Дніпро-1 3:1

Голи: Громов, 52, 75, Іванісеня, 84 – Назеренко, 90

Дивіться також Олімпік впевнено переміг Рух завдяки дублю неймовірного Шахаба: відео

Вперше загроза в матчі виникла біля воріт Зорі, пише 24 канал. Назаренко класно увірвався у штрафний та вирішив пробити. Він влучив у голкіпера, хоча простріл, можливо, приніс би більше загрози біля воріт луганців.

На 29-й хвилині відкрити рахунок у грі мав герой матчу з Лестером Аллах'яр Сайядманеш. Іранець опинився сам перед воротами та зі всієї сили поцілив у стійку. Дніпряни відповіли класним ударом Ярмолюка, але м'яч пролетів над воротами.

Після перерви Зоря розмочила нулі на табло. Юрченко зробив навісив зі штрафного точно на Іванісеню. Дмитро залишився наодинці й головою відпасував на Громова. Артем переправив м'яч у порожні ворота.

На 75-й хвилині Громов поставив крапку в матчі: Артем зупинив прекрасний дальній пас Фаворова, хитнув оборонця та пробив у протихід Шевченку – 2:0.

Наприкінці матчу гостей добив Іванісеня. Після подачі з кутового відразу декілька гравців Дніпра-1 не змогли завадити пробити хавбеку Зорі. Той виграв верхову дуель та легко переграв Шевченка.

Дніпро-1 не хотів покидати поле без голу престижу. На 90-й хвилині Назаренко реалізував вихід на побачення з голкіпером Зорі. У підсумку перемога луганців з рахунком 3:1.