Луганська Зоря вирішила відійти від російських стандартів. Тепер на логотипі команди красуватиметься напис "Зоря" замість "Заря", а також "Луганськ" замість "Луганск".

Варте уваги "Нейтральний" спорт від країни-агресорки: у Росії відбувся наповнений пропагандою матч

Луганський колектив вирішив символічно відмітити річницю нападу Росії на Україну. Саме 24-го лютого Зоря вирішила модернізувати свою емблему. Тепер на грудях футболістів луганського колективу буде красуватися український напис.

Раніше представники криворізького Кривбасу неодноразово критикували Зорю за напис на емблемі команди російською мовою. Тепер питань до клуба з Луганська не має виникати.

Реформа дизайну логотипа Зорі:

Раніше ребрендинг організував і ще один український колектив. Одеський Чорноморець також вирішив провести дерусифікацію та українізувати назву та стадіон свого клуба.

Луганський колектив цього сезону

  • Зоря завершила першу половину сезону УПЛ на 4-му місці. Така позиція у таблиці дозволяє команді взяти участь у кваліфікації до Ліги конференцій.
  • Луганський колектив цього сезону уже намагався пробитись у третій за силою європейський турнір. Проте на шляху Зоря стала румунська Університатя Крайова, яка несподівано вибила українську команду зі змагань.