У Росії відбувся поєдинок в рамках чемпіонату Росії з волейболу. Зустріч пройшла у звичній для тамтешньої авдиторії пропагандистській атмосфері, пише 24 канал.

Варте уваги Навіть нейтральні бачать зло: Швейцарія відмовилась від участі на ЧС з боксу через участь росіян

Волейбольний матч пройшов у Тулі між командами Білогір'я та Динамо-ЛО. По всьому залу була централізовано вивішена пропагандистська символіка. Зокрема, банери з гаслами та символікою російського вторгення в Україну.

Світлини з абсурдного матчу:

Нагадаємо, що Міжнародний олімпійський комітет виступає з позицією допущення до Олімпіади-2024 російських та білоруських спортсменів. МОК знайшов "компроміс", дозволивши спортсменам з країн-агресорок взяти участь у змаганнях під нейтральним прапором та гімном, проте Росія усіма силами демонструє чого варто від них чекати. Схожа ситуація уже виникала на Australian Open, де на стадіоні також були вивішені пропагандистські прапори.

Умови допуску росіян та білорусів до Олімпіади згідно з заявою МОК

  • Спортсмени можуть брати участь лише як "нейтральні атлети", і жодним чином не представляти свою державу чи будь-яку іншу організацію у своїй країні.
  • Лише спортсмени, які повністю поважають Олімпійську хартію, братимуть участь. Це ті, які не діяли проти миротворчої місії МОК, активно підтримуючи війну в Україні.
  • Також повністю дотримуються Всесвітнього антидопінгового кодексу та всіх відповідних антидопінгових правил і положень.