У черговому матчі чемпіонату Швейцарії українська представниця Ольга Яцковець вкотре переконала, що є однією з лідерок "Вінтертура". Її клуб здобув перемогу над "Труатораном" 98:68, пише Ukrbasket.net.

Варте уваги Українки знищують суперниць у Туреччині: баскетболістки здобули 5 перемогу поспіль

Українка вражає грою

Форвардиня за 30 хвилин зуміла набрати 28 очок, здійснити 6 підбирань, 2 передачі та 1 блок-шот. Така яскрава гра дозволила українці стати найбільш результативною баскетболісткою у матчі.

Зараз її команда показує 100-відсотковий показник у чемпіонаті – 4 матчі та 4 перемоги. "Вінтертур" посідає друге місце у турнірній таблиці.

Загалом Яцковець класно розпочала сезон. Середня результативність українки за матч складає 19 очок, що дає їй змогу посідати п'яте місце у чемпіонаті. За підбираннями Ольга третя – 10,7 та за ефективністю – 27,3.

  • Ольга Яцковець поповнила склад швейцарського клубу лише на початку серпня. У минулому сезоні українка виступала за словацький "Ружомберок".
  • На момент зупинення змагань команда здобула 19 перемог у 19 поєдинках. Яцковець була лідером чемпіонату за результативністю. У середньому за поєдинок набирала 17,4 очка, робила 7 підбирань.