У рамках 10 тру чемпіонату Швейцарії з баскетболу Вінтертур на власному майданчику приймав Женеву. Господарі виявились сильнішими за суперника – 77:67, пише 24 канал.

Феєрія українки

Стартова чверть була за гостями – 12:18. А от у всіх інших Вінтертур не поступився – 25:15, 21:19 та 19:15. Ольга Яцковець провела черговий хороший матч за Вінтертур. Українка провела на паркеті 36 хвилин та 51 секунду та стала четвертою за результативністю у зустрічі. У своїй команді вона стала другою, кращою була лише Амеріст Елстон.

За проведений час на майданчику баскетболістка з України набрала 16 очок та зробила 12 підбирань, одну передачу. Також у пасиві Ольги 3 персональні фоли та 2 втрати.

Ця звитяга стала 12-ю для Вінтертура. Тепер у їх активі 22 очки. Женева втретє поступилась у сезоні, у них 21 пункт.

• У кваліфікації Євролізі справи клубу не такі хороші. У матчі проти Уньона вони зазнали розгромної поразки – 85:57.
  • Наступну зустріч клуб Яцковець проведе на виїзді 24 січня проти Геліоса.