У рамках 4 туру групового етапу баскетбольної Євроліги Фенербахче Аліни Ягупової зіграв виїзний матч проти чеського УСКа. Клуб українки здобув впевнену перемогу у зустрічі – 70:99, пише 24 канал.

До теми Капітан збірної України несподівано змінила клуб у Туреччині

Вдале повернення українки

Українська баскетболістка провела на майданчику 27 хвилин та 29 секунд. За цей час Ягупова набрала 23 очки, 9 підбирань, 3 перехоплення та один блок-шот гравця. Також Аліна тричі втрачала м'яч та заробила два персональні фоли.

Команди показували на паркеті доволі рівний баскетбол, взявши по дві чверті. Дві стартові були за турецьким клубом – 15:28 та 12:31 відповідно. А от у двох наступних сильнішими були чешки – 20:18 та 23:22. Інша українка Анастасія Ковтун у складі чеської команди участі в матчі не брала.

Однак завдяки вдалому старту Фенербахче здобув перемогу, яка стала для нього третьою при одній поразці. У празького клубу на одну звитягу менше – 3 сходинка. Лідером групи B залишається французький Ліон. Аутсайдер – польська Арка.

• Торік Ягупова вже виступала за Фенербахче, де стала MVP Євроліги-2020. Потім перейшла у Чукурова. У цьому сезоні у середньому за 35 хвилин на майданчику набирала 27 очок, робила 8.2 передачі та 6 підбирань. Контракт з цим турецьким клубом у Аліни розрахований на три роки.
  • За Фенербахче виступатиме до кінця року на правах оренди.