Ігор Суркіс заявив, що зараз спеціаліст перебуває на етапі знайомства з командою. Про це він розповів у інтерв'ю телеканалу "Футбол 1".

Читайте також: Злякався ультрас: Луческу побоюється за своє життя і поселився на клубній базі "Динамо"

Заява Суркіса щодо Луческу

За словами президента, наставник не живе на клубній базі через конфлікт з фанатами. Луческу пильно стежить за футболістами та щодня більше знайомиться із ними.

Суркіс пропонував румунському фахівцю переїхати в орендовану клубом квартиру, тому що перебувати на базі 24/7 неможливо.

Але зараз фахівцю комфортніше жити саме на базі та бути ближче до гравців.

Не виключено, що спеціаліст таки побоюється київських фанатів. Швидше за все саме через них він переніс традиційну пресконференцію перед матчем Ліги чемпіонів проти АЗ у Конча-Заспу.

"Динамо" добре розпочало сезон під керівництвом Луческу. Під його керівництвом кияни виграли чотири матчі – у донецького "Олімпіка" та "Шахтаря", а також у "Колоса" та "Львова".

Конфлікт ультрас та Луческу: головне

  • Ультрас "Динамо" протестують проти приходу Мірчі Луческу на тренерський місток команди. Фанатів обурило, що "Динамо" очолив тренер, який 12 років працював у "Шахтарі" – принциповому супернику киян.
  • Після призначення Луческу WBC Ультрас Динамо обіцяли протести. 28 липня ультрас зібралися біля клубного стадіону, де перебував Луческу. Фанати скандували: "Суркіси – ганьба "Динамо".
  • Фанати навіть зав'язали очі пам'ятнику Валерію Лобановському біля стадіону "Динамо" в центрі Києва.
  • Унаслідок тиску фанатів Луческу подав у відставку, проте президент "Динамо" Ігор Суркіс не прийняв її.