До теми: У Токіо назвали умову проведення Олімпіади-2020

25-річна спортсменка майже рік провела без тренувань. Тепер дівчина готова активно тренуватись, щоб надолужити згаяне. Єдиною причиною повернення у спорт стали Олімпійські ігри у Токіо.

За словами Зевіної, вона хоче досягти високих результатів. Але пандемія коронавірусу трохи внесла корективи у її графік.

Цілі залишаються, хоча зараз ніхто не знає, чи відбудеться Олімпіада взагалі, а ще 4 роки тренуватися я навряд буду,
– зазначила Дарина.

Додамо, що понад половина жителів Токіо висловилися проти проведення в столиці Японії Олімпійських ігор, які раніше через пандемію коронавірусу перенесли з 2020-го на 2021 рік.

Оргкомітет Олімпіади в Токіо допускає варіант зі скасуванням змагань. Якщо ж Олімпійські ігри таки відбудуться, то організатори турніру розглядатимуть різні варіанти щодо допуску вболівальників на трибуни.

Однією з умов може бути обов'язкове тестування на коронавірус для глядачів, скорочення кількості уболівальників, обмеження переміщень спортсменів за межами олімпійського селища.

Досягнення Дарини Зевіної: головне

• Зевіна – триразова чемпіонка Європи з плавання серед юніорів. Також тричі здобула срібло змагань.
  • У 2011 році у Лімі додала у свій актив нагороди найвищого ґатунку.
  • На Універсіаді у 2013 році на дистанції 200 метрів здобула срібло турніру.
  • Дівчина є п'ятиразовою чемпіонкою Європи з плавання на дистанціях 100 та 200 метрів на спині. Також здобувала срібло та бронзу змагань.
  • Один раз підіймалась на найвищу сходинку п'єдесталу на чемпіонаті світу, який відбувався у Стамбулі ще у 2012 році.