У четвер, 13 січня, усі футболісти Баварії, які перехворіли на коронавірус, пройшли обов'язкове медичне обстеження. Саме тоді й виявили проблеми із серцем в Альфонсо Девіса.

"У Альфонсо під час контрольного огляду, який ми проводимо з кожним гравцем, який був інфікований коронавірусом, ми виявили ознаки легкого міокардиту. Він поки що не тренується. Він не буде доступний навіть протягом наступних кількох тижнів. Цей міокардит не такий драматичний на УЗД. Але його лікування займе деякий час", – розповів на пресконференції головний тренер Баварії Юліан Нагельсманн.

Нагадаємо Футболіст Баварії втік з поля в туалет і більше не повернувся: курйозне відео

Варто додати, що Девіс – основний лівий захисник в Баварії. 21-річний гравець зіграв у 22 матчах в цьому сезоні, де відзначився двома результативними передачами.

На лівому фланзі захисту його може замінити Омар Річардс. Він в цьому сезоні зіграв в 11 матчах за Баварію, але лише в трьох випадках виходив у стартовому складі. При цьому в матчі проти Аугсбурга, який Баварія програла, Девіс у другому таймі вийшов на поле замість Річардса.

Також на лівому фланзі може зіграти центральний захисник Лукас Ернандес, але він зараз теж травмований. Або ж правий захисник Бенжамен Павар.

Наскільки серйозною є проблема в Девіса

Спортивний медик Дмитро Бабелюк детальніше роз'яснив, що саме сталося з гравцем.

"Міокардит – це запалення серцевого м'яза у відповідь на якийсь провокуючий чинник, найчастіше інфекцією. Саме це захворювання є найчастішим побічним ефектом від перенесеного коронавірусу. Поствірусний міокардит може проявлятися болем в грудях, задишкою, зміною ритму серцебиття, підвищеною втомленістю тощо", – відзначив медик.

За його словами, міокардит не є серйозним серцевим захворюванням.

"Як правило, воно проходить самостійно, протягом двох-трьох тижнів і не залишає після себе жодних наслідків. Навіть лікування цього стану не вимагає якихось специфічних препаратів. Ключовим є лікування основного захворювання, яке могло спричинити сам міокардит", – наголосив Дмитро Бабелюк.