Зінченко допоміг Манчестер Сіті

Манчестер Сіті зустрічався з "биками" в останньому турі групового етапу. Для "містян" гра не мала жодного турнірного значення, адже команда Пепа Гвардіоли достроково виграла групу А.

Дивіться також Мбаппе оформив дубль на 7-й хвилині матчу Ліги чемпіонів проти команди українця: відео голів

До 77-ї хвилини гри гості з Манчестера поступалися з рахунком 2:0. По голу за німців оформили Собослай та Сілва. Та "містяни" не пішли з поля без забитого голу.

Олександр Зінченко, який вийшов у стартовому складі, зумів взяти участь у результативній атаці Манчестер Сіті. Українець отримав пас на лівому фланзі та виконав красивий крос у штрафний суперника.

На передачу українця відгукнувся алжирець Ріяд Марез та відправив м'яч у сітку воріт.

Відео асисту Зінченка та голу Мареза

Поєдинок РБ Лейпциг – Манчестер Сіті завершився несподіваною перемогою господарів з рахунком 2:1.