В третьому турі АПЛ Арсенал відправився в гості до Борнмута. І здобув впевнену перемогу.

Варте уваги Конфлікт стає сильнішим: тренер Маліновського доволі агресивно висловився про українця

Вже на 11-й хвилині рахунок був 0:2. Дублем за "гармашів" відзначився капітан команди Мартін Едегор. Першого разу він вдало зіграв на добиванні, а другого – встиг пробити по м'ячу швидше за Габріеля Жезуса.

Третій гол в цьому матчі став справжньою окрасою. Його забив центральний захисник Вільям Саліба у другому таймі. Після розіграшу штрафного удару, м'яч долетів до Граніта Джаки. А вже той скинув під удар Салібі. Захисник вирішив пробивати в дотик – м'яч по високій дузі полетів під перекладину воріт над голкіпером, який у стрибку намагався до нього дотягнутися.

У цьому голі чи не меншу увагу привернула реакція Зінченка. Він був у захопленні від неймовірного удару партнера – від здивування схопився за голову, після чого впав колінами на газон.