Власник Краковії: Чому ти не забив, ти ж Євген Коноплянка

У 31 туру польської Екстракляси Краковія розписала "суху" нічию з Віслою (0:0). Після мирової проти аутсайдера ліги президент Краковії навідався у роздягальню команди.

Дивіться також Розкішне закидання: Шабанов зробив дебютний асист в Угорщині – відео результативної дії

Євген Коноплянка розповів про жартівливу критику від власника клубу у його сторону. Президент Краковії заявив, що українець зіграв як лайно.

Це зовсім не образило футболіста, а навпаки підійняло настрій. Власник команди запевнив, що був впевнений у тому, що Євген запише своє прізвище на табло місцевого стадіону. Однак Коноплянка пояснив, що не завжди буде так, як би хотілось.

Щойно до роздягальні зайшов президент і пожартував, що я зіграв як лайно. Це було весело. "Чому ти не забив, ти ж Євген Коноплянка? Я був певен перед матчем, що ти заб'єш". Але я пояснив, чому так сталося. Іноді так буває це як у казино. Ти ставиш на чорне, а тут червоне,
– сказав український легіонер.

Вже 8 травня на Краковію чекає виїзний матч проти Ракува. Перед поєдинком президент клубу мав розмову з Коноплянкою щодо майбутнього протистояння. Коноплянка не став розкривати усі карти їх діалогу, а просто запевнив, що власник є дуже гарним мотиватором перед важливою грою.