Еліна Світоліна прокоментувала останні масштабні обстріли українських міст. Вона наголосила, що таким чином ворог мститься через свої поразки на фронті.

До речі Стаховський показав крутий подарунок для ЗСУ від Реброва

Світоліна: Ворог лютує через власну слабкість на фронті

"За останні 2 дні Росія запустила по нашій Батьківщині більше сотні ракет і безпілотників-камікадзе. Київ, Харків, Одеса, Львів, Запоріжжя, Суми, Кривий Ріг, Дніпро.

Ворог лютує через власну слабкість на фронті, мститься невинним мирним жителям, люди просто йдуть на роботу і ведуть своїх дітей до школи", – зазначила Еліна.

Світоліна впевнена, що Україна переможе у цій війні, а українців вона закликає донатити на допомогу ЗСУ.

Хочу наголосити на тому, що жодні ракети, обстріли чи атаки не зламають українців. Вони можуть забрати наші будинки і цілі вулиці, але не нашу гідність, мужність і жагу до свободи. Ми захистимо Україну. Ми будемо боротися до перемоги. У ці дуже темні дні нехай ваші емоції перетворяться на пожертвування. Підтримайте Україну та пожертвуйте United24,
– написала Світоліна.

UNITED 24

– це національний бренд України, який має об'єднувати міжнародних партнерів та благодійників, що хочуть допомогти нашій країні. Указ про створення такої платформи підписав Зеленський. Тепер на сайті бренду люди з усього світу можуть жертвувати гроші для підтримки України у війні проти Росії.

Еліна Світоліна є амбасадоркою президентської платформи United24.