Під питанням у цьому поєдинку була участь Віктора Циганкова, який у середині грудня отримав пошкодження, через котре пропустив 4 матчі. Він вже встиг відновитися та навіть одного разу вийти на заміну, проте виглядав дуже непереконливо, за що отримав критику від головного тренера.

До теми "Команда зіграла погано": Циганкову дісталося на горіхи від тренера Жирони

Циганков отримає ігровий час

Напередодні кубкової гри наставник каталонського клубу Мічел провів передматчеву пресконференцію. Серед іншого він відповів на запитання, чи готові Віктор Циганков та Янхель Еррера вийти у стартовому складі.

"Їм потрібно якнайшвидше почати грати, щоб бути в тому ж темпі, що й решта команди. Це правда, що темп матчів не такий, як на тренуваннях, але вони в порядку, і вони можуть зіграти проти Райо Вальєкано.

Вони нам дуже потрібні, і нам потрібно, щоб вони були у формі. Нам потрібна їхня найкраща версія зараз. Я думаю, що вони отримають хвилини завтра. Я не знаю, чи це буде на початку гри, чи пізніше, але я маю дати їм ігрову практику", – заявив Мічел.

Нагадаємо, що в останньому матчі Ла Ліги Жирона втратила очки в поєдинку проти Альмерії (0:0), проте й одного набраного залікового пункту їй вистачило, щоб очолити турнірну таблицю чемпіонату Іспанії, адже Реал пропускав свою гру через участь у Суперкубку країни.

У Ла Лізі свій наступний поєдинок каталонська команда проведе 21 січня о 22:00 проти Севільї.