Україну представляли п'ять біатлоністів. До заявки потрапили Денис Насико, Артем Тищенко і Тарас Лесюк. Артем Прима повернувся до індивідуальних змагань Кубка світу, а для Дмитра Грущака це був дебютний старт на такому рівні, пише 24 Канал.

Дивіться також Медалі беруть лише норвежці: як українці пробігли заключну гонку етапу в Рупольдингу

Найкращий результат в сезоні

Тарас Лесюк і Артем Прима після чистої стрільби на старті потрапили до топ-20, посідаючи 12-е та 19-е місця відповідно. Артем Тищенко також влучно стріляв, але отримав штрафні 45 секунд. Прима закрив усі мішені на другому рубежі і повернувся до гонки сьомим, відставши від лідера на 52 секунди.

Прима зазнав першого промаху на другій "лежці", опустившись нижче топ-15, але повернувся до десятки після третього рубежу, фінішувавши дев'ятим. У топ-10, окрім нього, менше двох промахів зробили лише Йоганнес Бьо та Роман Реєс.

Тищенко завершив гонку з чотирма промахами, відстаючи на шість хвилин від лідера, посівши 57-е місце. Денис Насико, з трьома промахами на старті, фінішував з шістьма хибами і семихвилинним відставанням. Лесюк додав два промахи на останніх рубежах, опинившись у восьмому десятку.

Дмитро Грущак у своїй дебютній гонці посів 81-е місце, не закривши п'ять мішеней.

Йоганнес Бьо здобув першу перемогу в 2024 році, закривши всі мішені і випередивши найближчого суперника, Тар'є Бьо, на півтори хвилини. Третю сходинку посів німець Йоганнес Кюн.