Коли рефері-чоловік, ти можеш з ним по-іншому спілкуватися

У першу чергу колишній гравець Шахтаря розкритикував систему відеоповторів VAR, яка з'явилася у чемпіонаті України у 2020 році.

Схоже Директорка "Арени Львів" не розуміє, що таке футбол, – сексистська заява від президента Руху

"Дуже багато помилок навіть після перегляду VAR. Якось все дуже спірно і двозначно", – сказав Владислав.

Кулач, який став найкращим бомбардиром УПЛ, вважає, що з арбітринями під час гри неможливо поспілкуватися на підвищених тонах.

Я дотримуюся думки, що жінки не повинні судити чоловіків. Коли рефері-чоловік, ти можеш з ним по-іншому спілкуватися, на підвищених тонах, тому що футбол – це емоції. Коли емоційно висловлюєш щось жінці, вона відповідає: "Я ж жінка. Чого кричиш?". Вибачте, тоді ви повинні судити жінок",
– сказав Кулач в інтерв'ю журналу "Футбол".

  • Зауважимо, що на матчах чемпіонату України працює арбітриня Катерина Монзуль. У 2014 році вона працювала на фіналі жіночої Ліги чемпіонів. Через рік українці довірили фінал жіночого чемпіонату світу.
  • У 2015 році Тоді Монзуль отримала звання найкращої арбітрині за версією IHHFS.
  • У 2020 році Монзуль провела перший міжнародний матч на рівні чоловічих збірних. Вона працювала на грі Ліги націй між Сан-Марино та Гібралтаром.
  • Також Монзуль у 2020 році вперше працювала на матчі Ліги Європи, у якому зустрічалися Гент та Слован.
  • У 2021 році жінки вперше працювали на матчах відбору чоловічого чемпіонату світу. Монзуль 28 березня обслуговувала поєдинок Австрія – Фарерські острови.