На жаль, прихильники іспанського футболу не побачать у фіналі Ель-Класіко. Жереб вже звів Реал та Барселону у півфіналі Кубка Короля.

Варто дізнатись Лунін буде "гріти банку": Анчелотті привідкрив несподіваний план Реала на трансферному ринку

Ель-Класіко у фіналі не буде

У другому півфінальному матчі Осасуна зустрінеться з Атлетік Більбао.

Відзначимо, що у півфіналі очні протистояння складатимуться із двох матчів. Перші поєдинки відбудуться 7 – 9 лютого, а матчі-відповіді – 1-го та 3-го березня.

Жеребкування півфіналу Кубка Іспанії
Півфінальні пари Кубка Іспанії / Фото з твітеру Барселони

Як команди грали у чвертьфіналах Кубка Іспанії

• В 1/4 фіналу відбулось мадридське дербі – Реал приймав Атлетіко. "Вершкові" змогли дотиснути "матрацників" лише у додаткових 15-хвилинних таймах, адже основний час закінчився нічиєю 1:1. На 103 та 120+1 хвилинах Бензема та Вінісіус вивели "Королівський клуб" у півфінал Кубка Короля – 3:1.
  • Барселона мінімально обіграла Реал Сосьєдад 1:0. Єдиний та переможний гол у матчі у складі каталонців забив Дембеле.
  • Осасуна у чвертьфіналі несподівано здолала Севілью – 2:1.
  • Атлетік Більбао впоралось з Валенсією – 1:3.