Жахлива помилка: арбітр не зарахував гол у ворота Львова, щоб призначити у них пенальті – відео

5 грудня 2020, 15:17

У суботу, 5 грудня, Інгулець грає на виїзді з Львовом у рамках 12-го туру УПЛ. Головний арбітр зустрічі Ярослав Козик не зарахував чистий гол гостей, тому що вирішив призначити у ворота Львова пенальті.

Команди створили мало небезпечних моментів. До 40 хвилини він був доволі нудний, але яскравості поєдинку вирішив додати головний арбітр зустрічі Ярослав Козик, пише 24 канал.

Варто прочитати Монзуль потрапила у дивний курйоз: Качараба похвалив роботу арбітрині з України

Помилка арбітра

На 41-й хвилині Мкомоло отримав передачу у штрафному Львова та пробив повз захисника. М'яч влучив у руку та рикошетом від неї дезорієнтував воротаря Костика та влетів у ворота. Але арбітр Ярослав Козик сигналізував про руку та не зарахував гол – пенальті.

Ніхто не розумів, чому рефері просвистів вказавши на 11-метрову позначку. Він бачив, що м'яч вже майже перетнув лінію воріт.

Якби суддя зарахував гол, то він був би дебютним в УПЛ для танзанійця. До позначки підійшов Бартуловіч, який був одним із найбільш помітних гравців на полі, потужно пробив під поперечку – 0:1.

Львову таки вдалось до перерви зрівняти рахунок завдяки удару Сабіну – 1:1.