Зеленський проінспектував стадіон спортивного комплексу імені Анатолія Гемби. Тут провели капітальний ремонт, на який витратили 34 мільйони гривень, повідомили в Офісі Президента.

Нагадаємо Президент поставив завдання провести Олімпіаду – будемо виконувати, – міністр Гутцайт

"Спортивна інфраструктура потребує не меншої уваги, ніж дороги та інші об’єкти. Тому що спорт є однією з тих сфер, що забезпечують суспільний розвиток, дозволяють людям – і особливо молоді – знаходити шляхи до самореалізації, шукати нові комунікації, вчитися діяти спільно – у команді. Це те, чого дуже не вистачає нашому суспільству. У нас зазвичай кожен за себе або за своїх – у дуже вузькому сенсі цього слова. А потрібно вчитися бути командою й разом іти до успіху", – заявив Володимир Зеленський під час спілкування з журналістами на стадіоні.

Під час реконструкції стадіону, тут:

  • встановили поліуретанове покриття бігових доріжок та легкоатлетичних секторів,
  • здійснили розмітку відповідно до міжнародних стандартів,
  • облаштували футбольне поле,
  • встановили систему автоматичного поливу поля та дренажну систему.


Оновлені трибуни стадіону в Івано-Франківську / Фото Офісу Президента


Реконструйований стадіон в Івано-Франківську / Фото Офісу Президента

Загалом цей спорткомплекс включає легкоатлетичний стадіон, п'ять спортивних залів, 25-метровий плавальний басейн, легкоатлетичний манеж, тренажерний зал, зал для настільного тенісу, а також зал для спортсменів з проблемами опорно-рухового апарату, футбольне поле, чотири спортивні майданчики, сауну, масажний кабінет та кабінет лікарського контролю.