Санкції продовжуються

Міжнародна федерація хокею посилила санкції проти збірних Росії та Білорусі. Ці ворожі країни не зможуть виступити на чемпіонаті світу з хокею-2023.

Читайте також Чеські вболівальники принесли український прапор на ЧС з хокею попри заборону організаторів

Зазначимо, що сам турнір мав відбутися у Росії у Санкт-Петербурзі. Проте IIHF відразу ж відреагувала на повномасштабне вторгнення та відібрала у РФ це право.

Міжнародна федерація перенесла світову першість до Фінляндії та Латвії. Господарями чемпіонату оголошено Тампере та Рига.

У лютому повідомлялося, що РФ та Білорусь не зможуть брати участі в міжнародних турнірах до вересня.

Через повномасштабну війну на території України, яку розв'язала Росія, IIHF виключила представників ворожих країн (Росію та Білорусь) з цьогорічного чемпіонату світу. Однак це сталося лише після тиску господарки турніру Фінляндії та громадськості. Федерація довго уникала слова "війна" та не квапилася відбирати в Росії право на проведення ЧС в Санкт-Петербурзі.

Також у Росії відібрали право на проведення Молодіжного чемпіонату світу 2023 року, який повинен був розпочатися наприкінці грудня у Новосибірську та Омську.

У березні латвійська хокейна федерація ухвалила рішення про те, щоб у національному чемпіонаті більше не виступали гравці з російськими та білоруськими паспортами.

Підтримка чеських фанатів

  • Чеські вболівальники підтримали України на ЧС-2022 з хокею, що триває у Фінляндії.
  • Шанувальник з хокею цієї країни вирішили підтримати Україну та принесли з собою синьо-жовтий стяг.
  • Проте організатори його зняли. Мовляв, усі прапори команд, які не беруть участі, заборонені. Та фани не розгубилися та придумали оригінальний вихід із ситуації.
  • Вони замінили прапор на банер, де було написано: "уявіть синій та жовтий кольори".