Португалія – Україна 3:2 (екстра-тайм)
Голи:
Сараїва, Коїмбра, Мартінш – Корнійчук, Заворотний

Знай наших! Збірна України з легкої атлетики у фантастичній боротьбі виборола золото Європейських ігор-2019

"Синьо-жовті" вигравали у іменитого опонента після другого періоду з рахунком 2:1, але в третій 12-хвилинці пропустили вдруге та, як наслідок, гра перейшла в додатковий час.

В екстратаймі "Європейські бразильці" ще одного разу відправили ігрове знаряддя у сітку нашої команди та здобули перемогу з рахунком 3:2. У складі української команди забитими голами відзначилися Олександр Корнійчук та Ярослав Заворотний.

Збірна України в матчі за бронзу зустрінеться зі Швейцарією. Медальні матчі Європейських ігор заплановані на суботу, 29 червня.

Нагадаємо, збірна України посіла друге місце за підсумками групового етапу, по черзі обігравши Італію (5:4 пен.) та Іспанію (6:4), але поступившись Росії (1:5).