Українські баскетболісти зі старту захопили ініціативу, набираючи очки. З кожною атакою перевага "синьо-жовтих" над суперником лише зростала. І ще в першій чверті різниця в рахунку досягла двозначного показника. Та наприкінці чверті суперникам вдалося дещо скоротити відставання.

Варте уваги Гравець збірної України залишився без клубу в НБА

Однак це жодним чином не знітило українців. І протягом другої чверті вони знову збільшили відрив у рахунку, тримаючи комфортну перевагу.

Третя чверть знову пройшла за сценарієм українців. Вони реалізували 5 з 9 дальніх кидків, набравши вдвічі більше очок за ці 10 хвилин, аніж британці.

Маючи +22 перед четвертою чвертю, українці не зупинилися. Навпаки, наші гравці продовжували набирати очки.

Фінальна сирена зафіксувала рахунок 90:61 на користь українців. В кожній з чвертей наші гравці набирали щонайменше 20 очок. А за гру здійснили 35 влучних кидків з гри, закинувши 14 триочкових.

Україна – Велика Британія 90:61 (22:17, 20:15, 24:12, 24:17)

Найрезультативнішим гравцем став Святослав Михайлюк. Він набрав 17 очок, зробив 5 підбирань та 4 передачі. Саме Михайлюк закинув найбільше дальніх кидків – 5 з 11 спроб.

Окрім Михайлюка, ще троє українців набрали більше десяти очок – Олексій Лень (13 очок та 6 підбирань), Богдан Близнюк (10 очок, 4 підбирання та 5 передач) та Ілля Сидоров (10 очок)

Єдині українські гравці, які не набрали очок в цьому матчі – Скапинцев та Ткаченко. Натомість Сидоров за шість хвилин на майданчику записав до свого активу 10 очок, закинувши чотири з чотирьох з гри, в тому числі й один дальній.

3 вересня збірна України зіграє наступний матч – проти збірної Естонії.