Україна – Швеція 5:2

У першому таймі українки відзначились двічі. Голи у свій актив із дальньої відстані записали Сніжана Воловенко та Юлія Дехтяр, повідомляє 24 канал.

Дивіться також Футболіст збірної України Мудрик зробив фото на фоні портрета Степана Бандери

Перерва пішла на користь шведкам, які скоротили своє відставання до мінімуму. Однак українські футболістки не віддали ініціативу суперницям. Але знову за справу взялась Дехтяр, яка збільшила перевагу України знову у два м'ячі.

Слід окремо відзначити четвертий гол "синьо-жовтих". Досвідчена Випасняк ударом бісіклетою поцілила прямісінько у нижній кут воріт. Мирослава перебувала у той момент спиною до воріт, але це не завадило українці стати авторкою шедевра.

Крапку у матчі від нашої збірної поставила Кліпаченко. Анастасія класно зіграла корпусом, відтерла опікунку та пробила повз голкіперку Швеції – 5:1.

Швеція змогла одного разу засмутити Терех, але більше Анастасія не пропускала.

Україна впевнено переграла Швецію з рахунком 5:2.

Жіноча збірна України з пляжного футболу йде на Всесвітні Ігри-2023.

• На шляху до такого історичного результату українки прикро програли Швейцарії 3:5. Голами відзначились Ірина Дубицька, Юлія Дехтяр та голкіперка Анастасія Терех.
  • А вже у другому матчі європейської кваліфікації українки створили справжню сенсацію – перемогли Іспанію з рахунком 1:2. За нашу команду забивали Юлія Костюк та Мирослава Випасняк.