Мудрик із лідером українських націоналістів

Лівий вінгер Шахтаря не лише дає інтерв'ю українською мовою, а й запам'ятався патріотичною світлиною у своїх соцмережах. Михайло Мудрик зробив фото на фоні портрета Степана Бандери.

Цікаво прочитати "Каноніри" охололи до трансферу українця: Зінченко оцінив ймовірну появу Мудрика в Арсеналі

Також в об'єктив телефону гравця "гірників" потрапила легендарна фраза: "І прийде час, коли один скаже: "Слава Україні!" – і мільйони відповідатимуть "Героям слава!". Ці слова набули глибшого значення після 24 лютого, коли росія розпочала повномасштабне вторгнення в Україну.

Бандера загинув ще у 1959 році, але зазомбовані росіяни досі вірять у те, що лідер українських націоналістів досі живий та навіть займаються його пошуком.


Мудрик на фоні портрета Бандери / Скриншот із інстаграму футболіста

Вже у перший день повномасштабної війни Мудрик виклав світлину в інстаграмі у футболці збірної України. Михайло закликав усіх молитись за рідну країну. Із того часу соцмережі вінгера поповнювались світлинами, які були присвячені українському народу та Україні.

Навіть у такий непростий час Мудрик не покинув Шахтар, який не хоче віддавати Михайла у європейський клуб. Донеччани поставили захмарну ціну на свого вихованця. Вінгером цікавились Арсенал, Евертон, Лестер, Брентфорд та Баєр. Брентфорд зробив останню пропозицію "гірникам", але швидше за все вона не увінчається успіхом для "бджіл".

Цікаво дізнатись – все, що ви не знали про Степана Бандеру: дивіться відео