Україна – Фарерські острови 4:0

Голи: Козлова, 16, Кравчук, 45, Бойченко, 57, Корсун, 79

Варте уваги Україна у валідольному матчі вигризла перемогу у Чехії

Українки приймали фарерок на стадіоні "Колос". У першому таймі збірній України вдалося оформити комфортну перевагу.

На 16-й хвилині поєдинку Козлова головою замкнула подачу Апанащенко. Перед перервою після прострілу Шматко у воротах суперниць відзначилася Кравчук.

По перерві українки забили ще два голи. На 57-й хвилині Хаванська зробила закидання з глибини, а Бойченко з лінії воротарського переправила м'яч у сітку.

На 79-й хвилині після подачі Калініної з кутового крапку в матчі поставила Корсун – 4:0.

• Уже 26 жовтня збірна України на стадіон "Колос" прийме лідерок групи – іспанок.
  • Суперницями України в групі також є Шотландія та Угорщина.
  • На чемпіонат світу напряму вийде переможець групи. Команди, що посядуть другі місця, зіграють у раунді плей-офф.