Чехія – Україна 4:5

Голи: Скалова, 25, 25, Штурмова, 30, Сокуеса,40 Шульга, 9, 18, Гриценко, 24, Сидоренко, 27, 37

• Непрості суперниці потрапили в одну групу з Україною – Бельгія, Чехія та Фінляндія.
  • Паралельний матч основного раунду Євро-2022 у групі завершився переконливою перемогою Фінляндії над Бельгією з рахунком 0:3.

Чехія – Україна / Фото 24 каналу

Українки першим номером розпочали поєдинок. Декілька потужних ударів Гриценко та Шульги пройшли повз ворота. Чешки діяли на контратаках, але м'яч так і не долітав до рук Сагайдачної.

Вже у середині першого тайму наші футзалістки втілили свою активність у гол. Шульга з флангу наважилась на удар – м'яч пролетів поміж рук голкіперці Чехії прямо під поперечину. Українки відкрили рахунок – 0:1.

Українки відсвяткували гол / Фото 24 каналу

Кирильчук пробивала у дальній кут володінь чешок – воротарка суперниць була на місці. Вже за декілька секунд Шульга потужним ударом у дев'ятку воріт могла відзначитись розкішним ударом. Але воротарка господарок впевнено зіграла на лінії.

На 24-й хвилині Україна забила втретє. Трудовим голом відзначилась Гриценко. Ксенія відгукнулась на простріл з флангу та вже у підкаті занесла м'яч у ворота – 0:3.

Сейв Кислової / Фото 24 каналу

Однак щось неймовірне створили господарки матчу. На 25-й хвилині Скалова оформила дубль. Рахунок став дуже хитким – 2:3.

Вже через три хвилини підопічні Олега Шайтанова забили четвертий гол. Результативним ударом відзначилась Сидоренко.

• Чешкам швидко вдалось звести перевагу суперниць до мінімуму. Кислова не змогла захистити власні володіння після удару прямо по центру воріт. Невпевнено українська голкіперка зіграла на лінії воріт – 3:4.

Дубицька була близька до гола після двох гарматних ударів. Двічі голкіперка чеської збірної була на висоті.

Чешки мали чудовий шанс забити – дабл-пенальті. Але Сагайдачна стала справжньою рятівницею команди. Рахунок не змінився.

• За 36 секунд до завершення матчу чешки знову скоротили відставання – 4:5. Україна здобула надскладну перемогу на "Боско Арені" у своєму стартовому матчі.