Італія – Україна 4:3 (по булітам)

До слова Свої інтереси вище національних: Колесніков наказав гравцям Донбасу поїхати зі збірної України

У першому періоді італійцям вдалося відкрити рахунок у матчі, обігравши Дмитра Кубрицького та направивши шайбу між його щитками. Збірна України створювала моменти та завдавала ударних відповідей по воротах Давіда Фадані. Команди не змінили рахунок до кінця періоду, на перерву збірна Італії пішла з мінімальною перевагою.

У другому періоді українська збірна діяла активніше у зоні суперника, але обіграти Фадані не вдалося. Марко Санна збільшив відрив Італії та оформив дубль у грі – 2:0.

У третьому періоді збірна України закинула та скоротила відставання до мінімального – Андрій Міхнов закинув шайбу у ворота Італії. За дві хвилини до кінця матчу національна збірна зрівняла рахунок – Михайло Рибалко обіграв Фадані. "Синьо-жовті" вийшли вперед – Андрій Міхнов оформив дубль, але на останній секунді матчу італійці зрівняли рахунок – 3:3.

В овертаймі командам не вдалося визначити переможця, у серії булітів збірна Італія здобула перемогу.

• Свій наступний матч збірна України проведе у суботу, 13 листопада. Суперником "синьо-жовтих" стане національна збірна Угорщини. Початок матчу – о 17:00.