Українці виграли три з чотирьох чвертей цього матчу. Але саме невдалий початок матчу і призвів до того, що наша збірна у підсумку зазнала поразки.

Початок матчу став справжнім холодним душем та шоком для українців. Словенці вже на другій хвилині вели +8. А після тайм-ауту, взятого українцями, зробили ривок +18. Тож на табло світилося 24:2. Єдиним точним кидком за українців за цей час відзначився лише В’ячеслав Бобров.

До кінця першої чверті ситуація мало чим змінилася. Ми змогли набрати лише 9 очок, у той час як наш суперник – 33.

Тож до кінця гри наша команда постійно була у ролі наздоганаючої. Але це не завадило нав'язати українцям боротьбу суперникам. Хоча відіграти такий значний відрив не вдалося.

До теми Український баскетболіст Олексій Лень міг перейти до складу чемпіона NBA

На останню чверть українці виходили, відстаючи у рахунку 16 очок. І були близькі до того, щоб скоротити це відставання. Але підібратися ближче, аніж на сім очок різниці не вдалося. У підсумку поразка.

Словенія – Україна 84:73 (33:9, 17:19, 13:19, 21:26)

Україна: Герун (15 очок + 3 підбирань), Санон (13 очок + 5 підбирань + 5 передач), Шундель (12 очок + 1 підбирання), Бобров (11 очок + 4 підбирання + 5 передач), Кравцов (11 очок + 4 підбирання), Лукашов (3 очки + 1 підбирання + 3 передачі)

Вже у понеділок, 30 листопада, наша команда зіграє проти Австрії.