Американки виграли 3 попередні розіграші турніру. Китайки ж вдруге в історії здобули право на участь у вирішальному поєдинку світової першості, пише 24 канал.

Варте уваги Будівельник з розгромної перемоги стартував у кваліфікації Ліги чемпіонів

Китай – США 61:83 (13:18, 20:25, 14:25, 14:25)

Представниці США захопили ініціативу на початку зустрічі. Вже у 3-й 10-хвилинці розрив збільшився до 20 пунктів.

А у заключній чверті майже сягнув 30 очок, до кінця матчу Китай скоротив до 22.

Найрезультативнішими гравчинями фіналу в складі обох команд стали Лі Юєру та Ейжа Вілсон, які набрали по 19 очок.

Бронзова нагорода чемпіонату світу дісталася австралійкам. Для них цей турнір був домашнім, всі матчі відбувалися у Сіднеї.

На минулому турнірі господарі цьогорічного чемпіонату у фіналі поступилися американкам.

Рекордна перемога для США

• Для американок це рекордний 11-й титул на головному жіночому баскетбольному форумі. Саме США стали чемпіонками першого в історії розіграшу баскетбольного чемпіонату світу в 1953 році.
  • Також представниці Америки здобули четверте поспіль "золото" на жіночих чемпіонатах світу.