Іспанія пропустила гол з центру поля

Іспанія після першого тайму матчу з Косово володіла комфортною перевагою у два голи. Проте по перерві футболісти балканської команди відіграли один м'яч.

Варте уваги Вернер дивом не забив у порожні ворота з вбивчої позиції: відео неймовірного промаху

Після елементарного лонгболу на половину поля іспанців голкіпер Атлетіка Більбао Унай Сімон та гравець Атлетіко Мадрид Маркос Льоренте не змогли розібратися в ситуації.

У підсумку голкіпер невдало обробив м'яч, який відлетів від нього, мов від дерева. Сімон кинувся навздогін м'ячу, яким заволодів Бесар Халімі.

Вихованець німецького футболу відразу наважився на удар з метрів сорока та поцілив у порожні ворота.

Пропущений гол розлютив Іспанію, яка під кінець гри втретє засмутила Косово та виграла матч з рахунком 3:1.

Дивіться також Відбір на ЧС-2022: результати матчів та відео голів 31 березня

• Іспанія – одна з п'яти країн Євросоюзу, які не визнають незалежність Косово, поряд зі Словаччиною, Грецією, Кіпром та Румунією. Україна, до речі, теж не визнає Косово.
  • Під час трансляції матчу на державному іспанському каналі TVE скорочена назва Косово була написано малими літерами (kos). При цьому скорочена назва Іспанії було написана стандартними прописними буквами (ESP).
  • В інших трансляціях загальноєвропейського ефіру назву Косово було написано великими літерами (KOS).