Заявка на чвертьфінал: Галичанка в гостях здолала Бріксен

9 січня 2022, 10:13

Львівська Галичанка здобула перемогу у першому матчі 1/8 фіналу Єврокубку. Команда обіграла в гостях італійський Бріксен Зюдтіроль.

Бріксен – Галичанка 29:36 (16:20)

На майданчику італійського клубу Бріксен, який із Брессаноне, підопічні Віталія Андронова одразу ж повели у рахунку, та надалі лідерство не втрачали.

Дивіться також Миколенко отримав найвищу оцінку в дебютному матчі за Евертон: він зіграв 120 хвилин

Втім, суперниці багато чого українкам все ж таки не дозволяли, та чіпко трималися на невеликій відстані від них. Як наслідок, до перерви Галичанка добилася переваги лише у чотири голи – 20:16.

У дебюті другого тайму гандболісти з України зробили ривок 4:1, який дозволив їм зміцнити своє домінування, та в підсумку досягти фори у сім голів – 36:29.

• Виїзна перемога наблизила Галичанку до виходу до 1/4 фіналу євротурніру. Матч-відповідь команди проведуть у Львові 16 січня.