Рішення прийнято після зустрічі Оганова з президентом луганського клубу Євгеном Геллером, повідомляє пресслужба ФК "Зоря".

Читайте також: Журналіст: У Скрипника є досить серйозна пропозиція від іншого клубу

Сторони обговорили плани подальшого функціонування клубу, цілі на майбутній чемпіонат і трансферну політику. Він замінить в команді багаторічного генерального директора Сергія Рафаїлова.

"В ході зустрічі обговорювалися плани подальшого функціонування клубу, цілі на майбутній чемпіонат і трансферна політика. Одним з головних підсумків зустрічі, згідно з рішенням Євгена Геллера, є призначення Станіслава Оганова на посаду генерального директора футбольного клубу" Зоря", – йдеться в заяві клубу.

Відставка Рафаїлова: головне

  • Інформація про те, що Рафаїлов покидає "Зорю" з'явилася 19 березня. Спершу гендиректор луганців не підтвердив відставку.
  • Згодом "Футбол NEWS" повідомили, що в Рафаїлова непорозуміння з власником "Зорі" Євгеном Геллером.
  • Також "Футбол NEWS" повідомили, що ексглава Української прем'єр-ліги Володимир Генінсон один з кандидатів на посаду гендиректора "Зорі".
  • 24 березня Рафаїлов підтвердив, що йде з луганської команди. Водночас він відмовляється коментувати причини відставки.
  • ЗМІ пишуть про конфлікт Рафаїлова з власником клубу Євгеном Геллером. Головна претензія Геллера – останнім часом "Зоря" продала мало гравців, а власник не хоче витрачати свої гроші на клуб.