Заміна на місце лідера

Найближчим часом Динамо хоче оформити офіційний запис у Палмейрас на трансфер центрбека. Бразильський клуб не проти відходу Ренана з команди, але хоче добряче на ньому заробити.

Цікаво прочитати Нападник Соль зробив несподівану заяву про чемпіонство Динамо

У Палмейрасі готові розглянути можливість продажу Ренана, але оцінюють того в 8-10 мільйонів євро. Бразилець вважається універсальним футболістом, який може зіграти, як у центрі оборони, так і на лівому фланзі. Ренан може скласти гідну конкуренцію Віталію Миколенку, який закриває лівий фланг у Динамо.

Не виключено, що кияни зацікавились 18-річним бразильцем через великий попит на Миколенка. Можливо, столичний клуб таким ходом натякає на трансфер Віталія у Європу.

Контракт Ренана з Палмейрасом спливає аж 31 грудня 2025 року. Тому динамівцям футболіст дістанеться лише за суму, яку поставлять бразильці. Спеціалізований портал Transfermarkt оцінює захисника у 750 тисяч євро.

  • Лише у січні 2021 року Ренан почав залучатись до головної команди Палмейраса. У цьому сезоні футболіст зіграв за основу 6 матчів, у яких одного разу відзначився у ворота суперника.
  • Миколенко ж вважається одним із лідерів оборони та стабільним гравцем основи. У "синьо-білій" футболці провів у цьому сезоні 35 поєдинків, у яких двічі засмучував воротарів суперників та 4 рази асистував партнерам по команді. Його контракт з київським клубом розрахований до 30 вересня 2025 року.